WYMIENIANKI ROCZNE

I czwartek miesiąca godz. 19:30
(grudzień – październik)

 

 1. Módlmy się za zmarłych papieży, biskupów, bp. Kazimierza Kowalskiego, bp. Bogdana Wojtusia, za zmarłych kapłanów Archidiecezji Gnieźnieńskiej, za zmarłych misjonarzy: ks. Wacław Maciocha, ks. Zbyszko Hanelt, ks. Kazimierz Muszyński, ks. Antoni Bajek, ks. Roman Waszkiewicz, ks. Włodzimierz Dziadek, ks. Wawrzyniec Wnuk, za  ks. Stefana Fiutaka
 2. Dusze w czyśćcu cierpiące; + Stefania i Alfons Kujawscy oraz zmarli z rodziny; + Tadeusz i Jan Małyszka oraz zmarli z rodziny; + Jerzy Przybysławski oraz zmarli z rodziny; + Marek Janiak oraz zmarli z rodziny; + Helena Migas oraz zmarli z rodziny; zmarli z rodzin: Tucholskich, Ciesielskich, Skrzypczyńskich, Konwińskich, Sikorskich, Galasów, Ziętków i Wachowiaków.
 3. Zmarli z rodzin: Obarskich, Pyżyńskich, Powagów, Siekierskich i Wierzelewskich.
 4. + Helena, Bronisław, Zbigniew, Józefa, Adam, Ignacy, Urszula, Zofia, Czesław, Jerzy i Ryszard Mróz; + Józefa, Feliks, Dominik, Wojciech, Zdzisław, Alina, Wiktoria i Jan Maciejewscy; + Maria, Andrzeja, Zdzisława, Tadeusza, Genowefa, Jan i Rozalia Walkowiak; + Halina, Józefa i Stanisław Zelek; + Klara, Michał, Urszula, Antoni, Walenty i Marianna Wesołowscy; + Michalina, Jan i Łukasz Majdeccy; + Marianna i Jan Wawrzyniak; + Waleria i Władysław Dunaj; + Franciszka i Walenty Karpińscy; + Maria, Michał i Katarzyna Zdeb; + Aniela Batko i Teresa Rzepka; + Maciej, Eugenia i Marian Zych; + Helena, Wojciech i Jerzy Wojtaszak; + Adam Kraczek; + Zofia i Jan Prawuccy.
 5. Zmarli z rodzin: Goślinowskich, Majcherczaków, Balcerowiaków, Kuszów i Piaseckich oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
 6. + Wojciech Bartz;  Łucja i Zenon Kusy oraz Józefa, Ignacy i Jan Łepscy
 7. + Łucja i Zenon Kabacińscy oraz zmarli z rodzin: Kabacińskich, Myszkowskich, Stróżyk i Lewandowskich; + Mieczysław Karwowski oraz zmarli z rodzin: Karwowskich, Biedrzyckich, Skrodzkich oraz Lipińskich.
 8. + Delfina i Henryk Piotrowscy; + Franciszka, Józef i Tadeusz Gołębiewscy; + Kazimiera i Mieczysław Zabłoccy.
 9. + Zenon Kozubiński i rodzice z obojga stron oraz zmarli z rodzin: Kozubińskich, Kwiatkowskich i Kołukowskich.
 10. + Ryszard i Jarosław Maćkowiak oraz zmarli z rodzin: Maćkowiaków i Zielińskich.
 11. + Czesław Kalbarczyk, Rozalia i Franciszek oraz zmarli z rodziny; + Aniela, Andrzej i Barbara oraz zmarli z rodzin: Wąsików i Stolarzów.
 12. + Jadwiga i Franciszek Chudzi oraz zmarli z rodziny Chudych; + Joanna, Maksymilian i Jan Staszewscy; + Regina i Bolesław Rachel; + Czesława i Ludwik Szczygielscy; + Jadwiga Skarbińska; + Elżbieta Burzyńska.
 13. + Łucja i Jacek Kaniewscy; + Urszula Perończyk; + Joanna i Feliks Winiccy; + Genowefa, Wojciech i Kazimierz Skrzetuszewscy; + Wojciech Konieczka; + Ryszard i Karol Winieccy.
 14. + Helena i Marian Zimoch; + Wiktoria, Irena i Kazimierz Kasprzyk; + Zofia Boduch oraz zmarli z rodzin Boduch, Misztal, Borowskich i Czyżewskich; dusze w czyśćcu cierpiące.
 15. + Urszula, Kazimiera, Edmund, Stanisław, Wincenty i Antonina Pietraszak; + Elżbieta Bartz; + Bernard Chmiel.
 16. + Eugenia i Zdzisław Pawlak oraz zmarli z rodzin: Pawlaków, Jacaszków, Zoblów, Pawłowskich i Solarków; + Mieczysław Matczyński.
 17. + Maria i Tadeusz Bartz oraz Zenon Kowalewski.
 18. + Seweryna i Bolesław Łaś, Leon Kaźmierczak oraz zmarli z rodzin z obojga stron.
 19. + Maria i Tadeusz Bartz oraz zmarli z rodziny; + Zofia i Bronisława Centka oraz zmarli z rodziny.
 20. + Kazimiera, Józefa, Aleksandra, Michalina, Maria, Aleksander, Józef, Ignacy i Kazimierz Gradeccy; + Katarzyna i Ignac Fabian; + Krystyna Bedy; + Władysława i Andrzej Gronostaj; + Władysława i Andrzej Łaźni; + Tekla Szymańska; + Wiktoria i Józef Maciejewscy; + Kazimiera i Franciszek Rosiak.
 21. + Jan Nowak; + Antonina i Michał Pomykaj; + Agnieszka, Stanisław, Marianna, Teofil, Maria i Tadeusz Woźniak;
  + Franciszka, Józef, Helena, Stanisław i Andrzej Szymczak; + Mariusz Modrzejewski.
 22. + Felicja i Józef Jurkiewicz; + Józef Łagódka.
 23. + Władysław Sikorski i zmarli z rodziny Sikorskich; + Helena i Stanisław Zamiara oraz zmarli z rodziny Zamiara.
 24. + Marta i Mieczysław Gazińscy; + Anna, Irena i Szczepan Piskurz; zmarli z rodziny Gazińskich i Waluszyńskich.
 25. + Henryk Wojciechowski; + Helena, Bolesław i Stanisław Wojciechowscy; + Felicja i Józef Korzępa oraz zmarli z rodziny; + Ewa, Aniela, Antoni, i Józef Dul; + Bożena i Jan Chojnaccy; + Karolina i Bogdan Pribe; + Janina i Marian Koczorowscy; + Czesława i Stefan Koczorowscy oraz zmarli z rodziny; + Pelagia i Stanisław Bejma oraz zmarli z rodziny.
 26. + Katarzyna, Józef i Ludwik Bzowi.
 27. + Mieczysława, Leon, Wiktoria, Stanisław, Stefan, Wanda, Franciszka, Onufry, Agnieszka, Michał, Kasia, Józia, Wojciech, Antosia, Maria, Franciszek, Michał, Stanisław, Józef, Justyna, Roman, Wisława, Maria, Jan, Zygmunt, Andrzej, Irena, Stanisław, Jan, Anna, Zofia, Andrzej i Mieczysław.
 28. + Danuta i Sławomir Redzik; + Stanisława, Zofia, Szczepan i Bogdan Przybylscy; + Antoni, Piotr, Kazimierz i Marianna Pietrzykowscy; + Mieczysław, Tadeusz, Stanisław, Helena, Marianna Ogórkiewicz; + Bogdan i Władysława Kowalscy;
  + Barbara i Alfons Sołtysiak; + Ania Pietras i Elżbieta Cicha; + Zofia i Stefan Zając; + Arkadiusz i Teresa Cieślewicz;
  + Irena Chłopicka; + Mirosława Morawska; Wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.
 29. + Zofia, Wacław, Agnieszka i Wawrzyniec Kozłowscy;
  + Józefa, Teliks, Szczepan i Rozalia Krupa; + Andrzej Jóźwiak; + ks. Roman Buzała; + Zofia Szpener; + ks. Kazimierz Muszyński; + ks. Ryszard Figiel.
 30. + Felicja, Dominik, Wiktoria i Wojciech Isajewicz; + Anna i Jan Łosowscy.
 31. + Teresa i Mieczysław Huchwajda oraz zmarli z tych rodzin;
  + Helena, Wincenty i Stanisław Schmidt oraz zmarli z tych rodzin; Dusze w czyśćcu cierpiące.
 32. + Anna, Stanisław i Marian Piniarscy; + Stanisława i Kazimierz Prymas; + Maria i Alojzy Ratajczak; + Weronika i Jan Rucińscy; + Zofia, Piotr i Zygmunt Bosaccy; + Marianna Cieślewicz; + Stefania Bonisławska; + Jadwiga Pietraszak.
 33. + Joanna i Onufry Nadolni; + Melania i Stanisław Kosińscy.
 34. + Kazimiera, Genowefa i Józef Kachniarz oraz zmarli z rodziny Kachniarz; Zmarli z rodziny Kępka; + Mirosław Manuszak oraz zmarli z rodziny Manuszak.
 35. + Marian i Kunegunda Kowalscy.
 36. + Pelagia i Karol Bojak; + Maria, Bonifacy i Bernard Graczyk; Zmarli z rodzin: Bojaków, Radeckich, Graczyków i Pokornowskich; Wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.
 37. + Teresa i Józef Ścisłowscy oraz zmarli z rodzin: Ścisłowskich, Krzywańskich, Marylskich, Kaczyńskich, Jędrzejarzków, Kajlów i Samelaków.