OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

25.09.2023R.

1. W poniedziałek po Mszy św. modlimy się za naszą parafię do naszego patrona, w środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy, a w piątek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

 2. Od 2 października w biurze parafialnym będzie można zamawiać intencje mszalne na pierwsze półrocze 2024 roku.

 3. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy październik, miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe do naszego kościoła po Mszy św. o godz. 8.00 w środy, piątki oraz soboty; po Mszy wieczornej o godz. 18.00 w poniedziałki, wtorki i soboty. W niedzielę odmawiać będziemy jedną dziesiątkę różańca po Mszy św. o godz. 12.00. Na Dalkach nabożeństwa różańcowe odprawiać będziemy o godz. 16.30 przed Mszą św., w niedziele po Mszy św. o godz. 9.30. Do udziału zapraszamy w szczególności dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. oraz młodzież przygotowującą się do bierzmowania.

4. Zapraszamy chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami i służyć przy ołtarzu, po Mszy św. do zakrystii.

5. Jeśli ktokolwiek chciałby ofiarować kwiaty do naszego kościoła, może je przynosić i zostawić w pojemniku przygotowanym przy obrazie MB Nieustającej pomocy.

6. 29 września w święto św. Michała Archanioła przeżywamy odpust w kościele św. Michała na wzgórzu Zbarskim.

7. Dziś o godz. 18.00 ostatni koncert organowy w naszym kościele. Zapraszamy

 

Umocnieni radością spotkania z żywym Bogiem, przenieśmy to doświadczenie tam, gdzie pójdziemy a Boże błogosławieństwo, które za chwilę otrzymamy niech pomoże nam w nieustannym szukaniu Boga na naszych życiowych drogach. Drogim Parafianom i miłym Gościom życzymy dobrej niedzieli oraz owocnego tygodnia.

                                                                                                    Duszpasterze