Intencje czerwiec 2024 r. - Parafia pw. św. Wawrzyńca

 

1.06.2024 r. - Sobota
VIII Tydzień Zwykły
I sobota miesiąca
Oktawa Bożego Ciała
św. Justyna
Dzień Dziecka

8:00
Za + Leszka Stubę
Po Mszy św.
Nabożeństwo czerwcowe oraz Litania do Serca NMP
18:00 - IX Niedziela Zwykła
Oktawa Bożego Ciała

Zbiórka do puszek na pomoc w budowie Świątyni Opatrzności w Warszawie
1. Za + Franciszkę, Franciszka, Władysława i Helenę Sporek oraz Józefa i Rozalię Kupczak
2. Za + Anitę Makowską i Henryka Walczaka
3. Za + Wandę i Jana Trzaskawka
Po Mszy św.
Procesja eucharystyczna

2.06.2024 r. - Niedziela
IX Niedziela Zwykła
Oktawa Bożego Ciała
Zbiórka do puszek na pomoc w budowie Świątyni Opatrzności w Warszawie

św. Efrema; św. Marcelina i Piotra

7:30
Za + Barbarę, Ludwika i Floriana Nowakowskich oraz Kazimierę Kachniarz
9:00
Za + Bronisława i Zofię Centka oraz zmarłych z rodziny

10:30
1. Za + Andrzeja Hadyńskiego
2. Za + Władysława i Martę Chudych

12:00
Za + Halinę Sztyma
Chrzest święty: Magdalena Zobel, Klara Trafny i Filip Woźniak
Po Mszy św.
Procesja eucharystyczna

19:00
Za + Karola Wiczyńskiego i zmarłych z rodziny Wiczyńskich oraz Marię i Mieczysława Strzyżewskich

3.06.2024 r. - Poniedziałek
IX Tydzień Zwykły
Oktawa Bożego Ciała
Świętych męczenników: Karola Lwangi i Towarzyszy

8:00
Za + Leszka Stubę
18:00
1. Za + Ryszarda i Jarosława Maćkowiaków oraz zmarłych z rodziny Maćkowiaków
2. Za + Irenę Pałasz
Po Mszy św.
Procesja eucharystyczna

4.06.2024 r. - Wtorek
IX Tydzień Zwykły
Oktawa Bożego Ciała
bł. Michała Giedroycia

8:00
Za + Wiesława Leśniaka
18:00
1. Za + Reginę, Stefanię i Szczepana Nowaków
2. Za + Czesława Tuleję
Po Mszy św.
Procesja eucharystyczna

5.06.2024 r. - Środa
IX Tydzień Zwykły
Oktawa Bożego Ciała
św. Bonifacego
św. Małgorzaty Łucji Szewczyk

8:00
Za + Wiesława Leśniaka
18:00
Msza św. wielointencyjna z nowenną do MB Nieustającej Pomocy:
1. W intencji papieskiej na czerwiec:  Módlmy się, aby migranci, uciekający przed wojnami lub głodem, zmuszeni do podróży pełnych niebezpieczeństw i przemocy, znajdowali w krajach, które ich przyjmują, gościnę i nowe możliwości życia.
2. Za wspólnoty parafialne: żywych i umarłych
3. Za dusze w czyśćcu cierpiące
4. Za + Kazimierza Ignaczaka
5. Za +
Stanisława i Mariannę Klaś oraz zmarłych z rodziny Klasiów i Braciszewskich
6. Za + Ryszarda Szczepaniaka
Po Mszy św.
Procesja eucharystyczna

6.06.2024 r. - Czwartek
IX Tydzień Zwykły
Zakończenie Oktawy Bożego Ciała
I czwartek miesiąca
św. Marii Karłowskiej; św. Norberta

8:00
Za + Mieczysława i Helenę Włodarczyków oraz zmarłych z rodziny
18:00
1. Msza św. za zmarłych w ramach wymienianek rocznych
2. Za + Tadeusza i Helenę Plutów
Po Mszy św.
Procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy oraz Nabożeństwo do św. Charbela z indywidualnym naznaczeniem „olejem św. Charbela”

7.06.2024 r. - Piątek
IX Tydzień Zwykły
Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
I piątek miesiąca
Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów

8:00
W 53. rocznicę urodzin Sławomira - z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze lata oraz w podziękowaniu Rodzinie za ich trud,
Po Mszy św.
Nabożeństwo czerwcowe

18:00
1. Z prośbą o Boże błogosławieństwo oraz łaskę nawrócenia dla Aleksandra, Kingi, Pawła, Veroniki, Patrycji, Gergeja i Bence.
2. W intencji osób uzależnionych, aby w wolności dzieci Bożych przyjęły Chrystusa jako swojego Pana i Zbawiciela 
Koronka do Bożego Miłosierdzia

8.06.2024 r. - Sobota
IX Tydzień Zwykły
Niepokalanego Serca NMP

8:00
Za + Wiesławę Szczygielską
Po Mszy św.
Nabożeństwo czerwcowe

16:00
Msza święta z udzieleniem sakramentu małżeństwa:
Sanjeew Sama i Magdalena Lebiotkowska
18:00 - X Niedziela Zwykła
Taca Inwestycyjna

1. Za + Leszka Kmiecikowskiego, Lucynę Ratajewską i zmarłych z rodziny Lisieckich
2. Za + Stefana, Danielę i Jerzego Zybałów
3. Za + Czesława Tuleję

9.06.2024 r. - Niedziela
X Niedziela Zwykła
Taca Inwestycyjna

św. Efrema

7:30
Za + Kazimierza Ignaczaka
9:00
Za + Andrzeja i Jerzego Piotrowskich oraz Ewę Fabiszak

10:30
Za + Stanisława i Mariannę Goślinowskich oraz zmarłych z rodziny
12:00
1. Za + Franciszka i  Jadwigę Chudych; Maksymiliana, Joannę i Jana Staszewskich oraz zmarłych z rodzin: Chudych i Staszewskich
2. Za + Marka Kalczyńskiego (2. rocznica śmierci)
Po Mszy św.
Nabożeństwo czerwcowe

19:00
W intencji Dawida i Agnieszki – o Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia dla nich i ich dzieci

10.06.2024 r. - Poniedziałek
X Tydzień Zwykły

bł. Bogumiła – patrona archidiecezji

8:00
Za + Józefa, Józefę i Tomasza Porolniczak oraz Romana Jaskulskiego
18:00
1. Za + Irenę Pałasz
2. Za + Zygmunta Szymańskiego
Po Mszy św.
Nabożeństwo czerwcowe

11.06.2024 r. - Wtorek
X Tydzień Zwykły
św. Barnaby

8:00
Za + Helenę Budziszak
18:00
1. Za + Leona i Zofię Ratajczak
2. Za + Mariannę Szymoniak
Po Mszy św.
Nabożeństwo czerwcowe

12.06.2024 r. - Środa
X Tydzień Zwykły
bł. Męczenników II wojny światowej, bł. Józefa Pawłowskiego

8:00
Za zmarłych z rodziny Wuckich
Po Mszy św.
Nabożeństwo czerwcowe

18:00
Msza św. wielointencyjna z nowenną do MB Nieustającej Pomocy:
1. Za wspólnoty parafialne: żywych i umarłych

2. Za + Alfonsa (25. rocznica śmierci) i Stefanię Kujawskich oraz zmarłych z rodziny
3. Za + Kazimierza Ignaczaka
4. Za + Sylwię Kluj (3. rocznica śmierci)
5. Za + Leszka i Kazimierza Marzec oraz zmarłych z rodziny Marzec i Piechockich
6. Za + Elżbietę Gośka

13.06.2024 r. - Czwartek
X Tydzień Zwykły
św. Antoniego z Padwy

8:00
Za + Wiesława Leśniaka
18:00
1. Za + Mieczysławę Dolniak
2. Za + Czesława Tuleję
Po Mszy św.
Nabożeństwo czerwcowe

20:00
Nabożeństwo Fatimskie

14.06.2024 r. - Piątek
X Tydzień Zwykły
bł. Michała Kozala

8:00
Za + Włodzimierza i Sławomira Dolatę oraz zmarłych z rodziny
Po Mszy św.
Nabożeństwo czerwcowe

18:00
1. Za + Stanisława i Janinę Żydowiczów
2. Za +
Leona Dolniaka
Koronka do Bożego Miłosierdzia

15.06.2024 r. - Sobota
X Tydzień Zwykły
bł. Jolanty – patronki archidiecezji

8:00
Za + Zbigniewa Łyskawę i zmarłych z rodziny Łyskawa
Po Mszy św.
Nabożeństwo czerwcowe

18:00 - XI Niedziela Zwykła
1. Za + Bogdana i Krzysztofa Chłopickich oraz zmarłych z rodziny
2. Za + Anielę (24. rocznica śmierci) i Andrzeja Wąsików
3. Za + Eugeniusza Janasa

16.06.2024 r. - Niedziela
XI Niedziela Zwykła

7:30
Za + Stanisława i Benignę Ciszewskich oraz Zdzisława Lachotę
9:00
1. O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Jana z okazji 65. rocznicy urodzin
2. O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Roberta

10:30
1. Za + Helenę, Lucjana, Bronisława i Andrzeja Hadyńskich oraz zmarłych z rodziny
2. Za + Halinę Sztymę

12:00
Za + Stefana Kowalskiego oraz zmarłych z rodziny Kowalskich i Koniecznych
Po Mszy św.
Nabożeństwo czerwcowe

19:00
Za + Leokadię Wiczyńską (11. rocznica śmierci) i zmarłych z rodziny

17.06.2024 r. - Poniedziałek
XI Tydzień Zwykły
św. Brata Alberta Chmielowskiego

8:00
Za zmarłych z rodziny Kalbarczyków i Wójcikow
18:00
1. Za + Jadwigę Machińską
2. Za + Józefę Zakrzewicz
Po Mszy św.
Nabożeństwo czerwcowe

18.06.2024 r. - Wtorek
XI Tydzień Zwykły
NMP z Rokitna

8:00
Za + Alfonsa Łykowskiego
18:00
1. Za + Jerzego Wojtkowiaka
2. Za + Jerzego Biernackiego
Po Mszy św.
Nabożeństwo czerwcowe

19.06.2024 r. - Środa
XI Tydzień Zwykły
św. Romualda

8:00
Za + Danutę Łojek
Po Mszy św.
Nabożeństwo czerwcowe

18:00
Msza św. wielointencyjna z nowenną do MB Nieustającej Pomocy:
1. Za wspólnoty parafialne: żywych i umarłych
2. Za + Czesława i Teresę Majerskich
3. Za + Kazimierza Ignaczaka
4. Za + Zofię Nowakowską (5. rocznica śmierci)

20.06.2024 r. - Czwartek
XI Tydzień Zwykły

bł. Władysława Bukowińskiego
Międzynarodowy Dzień Uchodźcy; Narodowy Dzień Powstań Śląskich

8:00
Za + Stefanię Suli
16:00
Zakończenie Roku Szkolnego dla Szkół: SP 2 i ZSPU

18:00
1. Za + Krzysztofa Rogowskiego (29. rocznica śmierci)
2. Za + Jerzego Kazimierczaka
Po Mszy św.
Nabożeństwo czerwcowe

21.06.2024 r. - Piątek
XI Tydzień Zwykły
św. Alojzego Gonzagi
NMP Opolskiej; NMP Przyczyny Naszej Radości

8:00
Za + Irenę Frątczak - Nowakowską
Po Mszy św.
Nabożeństwo czerwcowe

18:00
1. Za + Zenona Kistowskiego i zmarłych z rodziny
2. Za + Helenę Włodarczyk

Koronka do Bożego Miłosierdzia

22.06.2024 r. - Sobota
XI Tydzień Zwykły
św. Jana Fishera i Tomasza More’a; św. Paulina z Noli

8:00
Za + Irenę Frątczak - Nowakowską
Po Mszy św.
Nabożeństwo czerwcowe

18:00 - XII Niedziela Zwykła
Parafialny Dzień Troski o Życie Ludzkie

1. Za + Jana i Elżbietę Baranowskich; Pawła Jesiołowskiego oraz zmarłych z rodziny
2. Za + Zofię, Józefa, Bogdana, Jana i Stefanię Bruchów
3. Za + Genowefę Filipiak

23.06.2024 r. - Niedziela
XII Niedziela Zwykła
Parafialny Dzień Troski o Życie Ludzkie
Dzień Ojca

7:30
Za + Kazimierza Smuglewicza i zmarłych z rodziny Koniecznych
9:00
Za + Gabrielę Matuszewską (3. rocznica śmierci) i zmarłych z rodziny

10:30
Za + Zenona i Łucję Kusych, Wojciecha Bartza oraz zmarłych z rodziny Łepskich
12:00
1. W intencji Jarosława i Danuty z okazji 50. rocznicy Sakramentu Małżeństwa – w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze wspólne lata nich oraz błogosławieństwo dla ich dzieci i wnuków
2. Za + Wojciecha Szkudlarka
Chrzest święty: Waleria Pietraszak
Po Mszy św.
Nabożeństwo czerwcowe
15:00
Msza św. rozpoczynająca Marsz dla Życia i Rodziny
19:00
Za + Barbarę Nowak (1. rocznica śmierci) i zmarłych z rodziny

24.06.2024 r. - Poniedziałek
XII Tydzień Zwykły
Narodzenie św. Jana Chrzciciela

8:00
Wynagradzająca Panu Bogu za grzechy popełnione w Narodzie Polskim przeciwko I przykazaniu Bożemu
18:00
1. Za + Janinę Przybylską
2. Za + Genowefę Filipiak
Po Mszy św.
Nabożeństwo czerwcowe

25.06.2024 r. - Wtorek
XII Tydzień Zwykły
NMP Świętogórskiej z Gostynia; bł. Doroty z Mątów

8:00
Za + Władysława i Marię Mischke oraz zmarłych z rodziny Kowalskich i Koszela
18:00
1. Za + Edmunda i Lucynę Banachów; Teodora i Halinę Prus oraz zmarłych z rodziny
2. Za + Leszka Kozłowskiego
Po Mszy św.
Nabożeństwo czerwcowe

26.06.2024 r. - Środa
XII Tydzień Zwykły
św. Zygmunta Gorazdowskiego

8:00
Wynagradzająca Panu Bogu za grzechy popełnione w Narodzie Polskim przeciwko II przykazaniu Bożemu
Po Mszy św.
Nabożeństwo czerwcowe
18:00
Msza św. wielointencyjna z nowenną do MB Nieustającej Pomocy:
1. Za wspólnoty parafialne: żywych i umarłych
2. Za + Kazimierza Ignaczaka
3. Za + Kazimierza i Wandę Wiśniewskich
4. Za + Wiesława Woźniaka
5. REZERWACJA

27.06.2024 r. - Czwartek
XII Tydzień Zwykły
św. Cyryla Aleksandryjskiego; NMP Nieustającej Pomocy

8:00
Za + Jana Łabuńko
18:00
1. W intencji Elżbiety – o Boże błogosławieństwo, łaskę zdrowia i wszelkie dobro
2. Za + Ignacego Substyka
Po Mszy św.
Nabożeństwo czerwcowe
19:30
Nabożeństwo czerwcowe przy figurze – Dalki Wieś

28.06.2024 r. - Piątek
XII Tydzień Zwykły
św. Ireneusza

8:00
Za + Romana Jedlińskiego
Po Mszy św.
Nabożeństwo czerwcowe
18:00
1. W intencji Tomasza – o Boże błogosławieństwo, łaskę zdrowia i wszelkie dobro
2. Za + Helenę Włodarczyk
Koronka do Bożego Miłosierdzia
19:30
Nabożeństwo czerwcowe przy figurze – Mnichowo

29.06.2024 r. - Sobota
XII Tydzień Zwykły
Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła
62. rocznica święceń kapłańskich ks. Stanisława Pietrzaka

8:00
Za + Rozalię Kalbarczyk i zmarłych z rodziny
Po Mszy św.
Nabożeństwo czerwcowe
18:00 - XIII Niedziela Zwykła
1. Za + Ignacego i Janinę Ochotnych
2. Za + Tadeusza i Elżbietę (1. rocznica śmierci) Szymańskich oraz zmarłych z rodziny
Chrzest święty: Antoni Hoffmann
19:30
Nabożeństwo czerwcowe przy figurze – Woźniki

30.06.2024 r. - Niedziela
XIII Niedziela Zwykła
Świętych Pierwszych Męczenników Świętego Kościoła Rzymskiego

7:30
Za + Marzannę Szymoniak
9:00
Za + Jana i Janinę Stachowicz

10:30
1. Za + Pawła Jesiołowskiego
2. REZERWACJA

12:00
1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośba o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla rodziny Janowskich
2. Za + Władysława i Anielę Koperskich oraz Wandę i Urszulę Tubackie
Po Mszy św.
Nabożeństwo czerwcowe
19:00
REZERWACJA

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Intencje mszalne - czerwiec 2024 r. - Parafia pw. Matki Zbawiciela

1.06.2024 r. - Sobota
VIII Tydzień Zwykły
I sobota miesiąca
Oktawa Bożego Ciała
św. Justyna
Dzień Dziecka

17:00 - IX Niedziela Zwykła
Oktawa Bożego Ciała

Zbiórka do puszek na pomoc w budowie Świątyni Opatrzności w Warszawie
O łaskę przebłagania i wynagrodzenia za popełnione grzechy w Bogu wiadomych rodzinach
Po Mszy św.
Procesja eucharystyczna

2.06.2024 r. - Niedziela
IX Niedziela Zwykła
Oktawa Bożego Ciała
Zbiórka do puszek na pomoc w budowie Świątyni Opatrzności w Warszawie

św. Efrema; św. Marcelina i Piotra

9:30
Za + Franciszkę, Józefa i Tadeusza Gołębiewskich
Po Mszy św.
Procesja eucharystyczna

11:00
Za + Zinajdę, Mieczysława i Teofila Jung

3.06.2024 r. - Poniedziałek
IX Tydzień Zwykły
Oktawa Bożego Ciała
Świętych męczenników: Karola Lwangi i Towarzyszy

4.06.2024 r. - Wtorek
IX Tydzień Zwykły
Oktawa Bożego Ciała
bł. Michała Giedroycia

5.06.2024 r. - Środa
IX Tydzień Zwykły
Oktawa Bożego Ciała
św. Bonifacego
św. Małgorzaty Łucji Szewczyk

17:00
Za + Bolesławę Ławniczak
Po Mszy św.
Procesja eucharystyczna

6.06.2024 r. - Czwartek
IX Tydzień Zwykły
Zakończenie Oktawy Bożego Ciała
I czwartek miesiąca
św. Marii Karłowskiej; św. Norberta

17:00
Za + Hieronima Kaniewskiego
Po Mszy św.
Procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy

7.06.2024 r. - Piątek
IX Tydzień Zwykły
Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
I piątek miesiąca
Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów

17:00
Wynagradzająca NSPJ za grzechy i zniewagi
Po Mszy św.
Nabożeństwo czerwcowe

8.06.2024 r. - Sobota
IX Tydzień Zwykły
Niepokalanego Serca NMP

17:00 - X Niedziela Zwykła
Za + Zdzisławę Nowaczyk
Po Mszy św.
Nabożeństwo czerwcowe

9.06.2024 r. - Niedziela
X Niedziela Zwykła
św. Efrema

9:30
Za zmarłych z rodzin: Połczyńskich i Dardzikowskich
Po Mszy św.
Nabożeństwo czerwcowe

11:00
Za + Celinę, Antoninę i Jana Stachowiaków

10.06.2024 r. - Poniedziałek
X Tydzień Zwykły

bł. Bogumiła – patrona archidiecezji

11.06.2024 r. - Wtorek
X Tydzień Zwykły
św. Barnaby

12.06.2024 r. - Środa
X Tydzień Zwykły
bł. Męczenników II wojny światowej, bł. Józefa Pawłowskiego

17:00
Za + Marię Wróblewską
Po Mszy św.
Nabożeństwo czerwcowe

13.06.2024 r. - Czwartek
X Tydzień Zwykły
św. Antoniego z Padwy

17:00
Za + Annę Mika
Po Mszy św.
Nabożeństwo czerwcowe

14.06.2024 r. - Piątek
X Tydzień Zwykły
bł. Michała Kozala

17:00
Za + Annę Mika
Po Mszy św.
Nabożeństwo czerwcowe

15.06.2024 r. - Sobota
X Tydzień Zwykły
bł. Jolanty – patronki archidiecezji

17:00 - XI Niedziela Zwykła
Za + Henryka Plutę oraz zmarłych z rodzin: Plutów, Kowalskich, Wareńczaków i Kubalaków
Po Mszy św.
Nabożeństwo czerwcowe

16.06.2024 r. - Niedziela
XI Niedziela Zwykła

9:30
Za + Genowefę (8. rocznica śmierci) i Czesława Dudków
Po Mszy św.
Nabożeństwo czerwcowe

11:00
W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze wspólne lata dla Leszka i Marzeny z okazji 40. rocznicy Sakramentu Małżeństwa

17.06.2024 r. - Poniedziałek
XI Tydzień Zwykły
św. Brata Alberta Chmielowskiego

18.06.2024 r. - Wtorek
XI Tydzień Zwykły
NMP z Rokitna

19.06.2024 r. - Środa
XI Tydzień Zwykły
św. Romualda

17:00
Za + Czesławę Nowakowską
Po Mszy św.
Nabożeństwo czerwcowe

20.06.2024 r. - Czwartek
XI Tydzień Zwykły

bł. Władysława Bukowińskiego
Międzynarodowy Dzień Uchodźcy; Narodowy Dzień Powstań Śląskich

17:00
Za + Zbigniewa Andrzejewskiego i Danutę Jarzębowską
Po Mszy św.
Nabożeństwo czerwcowe

21.06.2024 r. - Piątek
XI Tydzień Zwykły
św. Alojzego Gonzagi
NMP Opolskiej; NMP Przyczyny Naszej Radości

17:00
Za + Bolesławę Ławniczak
Po Mszy św.
Nabożeństwo czerwcowe

22.06.2024 r. - Sobota
XI Tydzień Zwykły
św. Jana Fishera i Tomasza More’a; św. Paulina z Noli

17:00 - XII Niedziela Zwykła
Parafialny Dzień Troski o Życie Ludzkie

Za + Czesława i Genowefę Gaców
Po Mszy św.
Nabożeństwo czerwcowe

23.06.2024 r. - Niedziela
XII Niedziela Zwykła
Parafialny Dzień Troski o Życie Ludzkie
Dzień Ojca

9:30
Za + Jana Chudego oraz zmarłych z rodziny Chudych i Stupczyńskich
Po Mszy św.
Nabożeństwo czerwcowe
11:00
Za + Eugeniusza Goławskiego (1. rocznica śmierci)

24.06.2024 r. - Poniedziałek
XII Tydzień Zwykły
Narodzenie św. Jana Chrzciciela

25.06.2024 r. - Wtorek
XII Tydzień Zwykły
NMP Świętogórskiej z Gostynia; bł. Doroty z Mątów

26.06.2024 r. - Środa
XII Tydzień Zwykły
św. Zygmunta Gorazdowskiego

17:00
Za + Tadeusza i Joannę Solarek oraz Władysława, Antoninę i Bogdana Pytel
Po Mszy św.
Nabożeństwo czerwcowe

27.06.2024 r. - Czwartek
XII Tydzień Zwykły
św. Cyryla Aleksandryjskiego; NMP Nieustającej Pomocy

17:00
Za + Piotra i Annę Morawskich (w rocznicę śmierci)
Po Mszy św.
Nabożeństwo czerwcowe

28.06.2024 r. - Piątek
XII Tydzień Zwykły
św. Ireneusza

17:00
W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Henryka i Jadwigi Karasiewiczów w 55. rocznicę Sakramentu Małżeństwa 
Po Mszy św.
Nabożeństwo czerwcowe

29.06.2024 r. - Sobota
XII Tydzień Zwykły
Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła
62. rocznica święceń kapłańskich ks. Stanisława Pietrzaka

17:00 - XIII Niedziela Zwykła
Za + Czesława Tuleję
Po Mszy św.
Nabożeństwo czerwcowe

30.06.2024 r. - Niedziela
XIII Niedziela Zwykła
Świętych Pierwszych Męczenników Świętego Kościoła Rzymskiego

9:30
REZERWACJA
Po Mszy św.
Nabożeństwo czerwcowe
11:00
Za + Mariana Liberkowskiego i zmarłych z rodziny